На Бортницьку станцію аерації незаконно звозять сміття: приїхала поліція (фото)

Бортницька станція аерації відома киянам неприємним запахом, що розноситься майже всім столичним Лівобережжям. 22 вересня активісти ВГО «Стоп корупції» зафіксували там 4 вантажівки, які за незрозумілих підстав вивантажували сміття.

zapah u bortnichah 2
На Бортницьку станцію аерації приїхала поліція Фото: СтопКор

Водії, що привезли відходи на Бортницьку станцію аерації стверджують, що сплатили кошти незрозумілій компанії. Про це з місця події повідомляє правозахисник Володимир Циганов.

«На місті ми застали несанкціоновані роботи з викиду будівельного сміття. Якесь підприємство, яке не каже свою назву, збирає кошти на КПП з кожної машини. Натомість, не дає водіям жодних документів, які б підтверджували право скидати тут сміття. Ми зупинили 4 автомобілі, які вивантажувались»,  – каже він.

zapah u bortnichah 1
На Бортницьку станцію аерації незаконно звозять сміття Фото: СтопКор

На місце події викликали поліцію, яка взялась опитувати водіїв.

«Жоден водій не надав підтверджуючого документу, утім всі кажуть, що заплатили за дозвіл», – розповідає Циганов.

Активісти набрали ту саму компанію, однак номер був поза зоною.

«Найцікавіше, що це все відбувається в санітарно-захисній зоні в Бортницькій станції аерації біля колектора, який йде через весь Київ. Та в санітарній зоні теплоелектростанції, яка постачає гарячу воду та електроенергію до міста Києва», – каже активіст.

Бортницька станція аерації — комплекс інженерних споруд, обладнання та комунікацій, призначений для повного біологічного очищення стічних вод Києва від забруднювальних речовин та обробки затриманих механічних решток.

Зазначимо раніше предстваники ВГО «Стоп корупції» заявили про запуск масштабного моніторингу та перевірки сміттєзвалищ Києва та його околиць. Зокрема, вдалося виявити, що під Києвом сміттєвий полігон несанкціоновано розширили вдвічі – відходи туди звозять фурами з сусідніх міст.

Крім того активісти провели рейд у Підгірцях на Київщині — там відбувся другий етап перевірки сміттєвого полігону.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини