Борщагівський «шериф» Сак їздить незадекларованим авто й приховує масажний салон дружини

03.02.2021 09:20

Одних захищають, інших – принижують: у с. Чайки Києво-Святошинського району підлеглі в.о. начальника відділу поліції Олександра Сака за його особистим наказом силоміць виселили з будинку законного орендаря і не пускають до оселі. А от як живе і чим заробляє сам місцевий «шериф»? Дізнавалася Любов Данча.

Зауважимо, відповідно до даних з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, власником будинку є ТОВ «Кредитні ініціативи». Компанія надала житло пану Новикову в оренду, тому перебував він там на законних правах.

«Дані про право власності зареєстровані відповідно до чинного законодавства. Ці дані є в реєстрі прав власності. Немає жодних сумнівів, що цим майном «Кредитні ініціативи» володіють на законних підставах. Також законність цих підстав була перевірена відділом реєстрації громадян під час реєстрації Новикова в цьому будинку», – коментує представник ТОВ «Кредитні ініціативи» Андрій Сафонов.

Borshchagivka5
Законно орендаря викинули з будинку Фото: СтопКор

А тепер декілька фактів про очільника місцевої поліції Олександра Сака. Ми вивчили його декларацію і з'ясувалося, що правоохоронець чомусь приховує свої статки. Наприклад, вказує автомобіль економкласу 2014 року. А насправді їздить іншою автівкою.

oleksandr sak politsiya 2
Пан Сак "засвітився" на незадекларованій Тойоті Фото: СтопКор

Крім того, шеф Чайківської поліції забув задекларувати бізнес дружини. Йдеться про «Студію масажу». Туди навідалася знімальна група «СтопКору», аби поспілкуватися із дружиною пана Сака.

Розмовляти з журналістами ця пані не забажала і заявила, що чоловік начебто взагалі… не в курсі її доходів. Проте навіть у такому випадку головний поліціант Чайок мав би зазначити у декларації, що дружина не надала йому відповідні дані.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини