Боротьба з корупцією у правоохоронних органах: ініціатор ГО «Стоп корупції» Хмельницький розповів про створення проєкту

26.06.2020 12:52

Боротьба із корупцією у правоохоронних органах, протидія рейдерству, захист прав і свобод громадян. Ініціатор і співзасновник антикорупційної організації Богдан Хмельницький розповів про передісторію створення проєкту. Це відбулось під час всеукраїнського з’їзду ГО «Стоп корупції» з нагоди місцевих виборів.

Hmelnytskiy
Богдан Хмельницький, координатор ГО «Стоп корупції». Фото: СтопКор.

«5 років тому почав зароджуватись наш рух. Тоді я сам як юрист, на жаль, зіштовхнувся з проблемою корупції в правоохоронних органах. І тоді прийшло розуміння, що з цим потрібно боротись. Тоді з'явилась організація “Стоп корупції”. Тепер ми розгалужені у країні – у нас вже 69 осередків і скоро буде 100. Пропоную спільно тренуватись та набиратись знань у боротьбі з корупцією», — зазначив координатор ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький під час всеукраїнського з’їзду організації.

Zjizd3
У Києві триває з’їзд антикорупціонерів. Фото: СтопКор.

Наразі у столиці триває з’їзд осередків організації з усієї України та районів Києва. На сьогодні організація нараховує 69 представництв.

У рамках з’їзду представники проєкту пройдуть спеціальні тренінги у рамках підготовки до майбутніх виборів. У планах активістів – моніторити імовірні порушення виборчого законодавства і слідкувати за прозорістю і чесністю процесу.

Нагадаємо, за 5 років існування проєкту «Стоп корупції» в Україні відкрили 69 регіональних осередків, що вже працюють у найвіддаленіших куточках країни. Координатори організації запрошують всіх небайдужих активістів вступати до лав армії борців із корупціонерами, яка невпинно росте.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X