“Борисе, а поговорити?”: як кандидат у ВР Приходько ховається за охороною від преси

04.07.2019 22:25

Ні пари з вуст, ні доступу до тіла – це для журналістів, а перед виборцями він багатослівний і багато обіцяє. Кандидат у народні депутати по 210 виборчому округу, що на Чернігівщині, Борис Приходько відмовляється спілкуватися з журналістами й ховається від преси за спинами охоронців. Так сталось під час його виступу перед виборцями у Козельці. Після довгого спічу Приходько просто втік. 

Журналісти хотіли отримати його коментар щодо масового підкупу виборців в окрузі та роботи так званих "десятників" з його штабу.

Зазначимо, що у ЗМІ регулярно з’являються повідомлення про скупку голосів у 210 окрузі, де балотується Борис Приходько.

За даними журналістів, людям пропонують 300 гривень до виборів і ще 300 – у разі перемоги кандидата. Такі "комерційні" пропозиції виборці отримують телефоном або під час особистого спілкування від працівників виборчого штабу Приходька.

Нагадаємо, що під спроби журналістів "СтопКору" зафіксувати момент підкупу виборців та в ході інструктажу так званих "десятників", які й скуповують голоси, на знімальну групу напав представник штабу Олександр Чалий.

Він завдав тілесних ушкоджень журналістці проекту Марії Гураль та правозахисникові Володимиру Циганову. Після цього кричущого інциденту журналісти оголосили про пильний контроль порушень виборчого законодавства у 210 окрузі на Чернігівщині.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X