“Борговий мільйонер”: суд зняв мораторій на продаж заставного об’єкта нерухомості депутата-боржника з Кропивницького

Апеляційний суд Кропивницького зняв недоторканність з одного з восьми об'єктів комерційної нерухомості, що перебуває в заставі банків за мільйонні кредити депутата Кропивницької міської ради Вадима Дриги. Причому зняття заборони на відчуження стосується лише об'єкта, який офіційно належить не боржнику, а ТОВ "Єлисеївський". 

Власник боргів – Вадим Дрига – кілька років грав у хованки з банками та з правосуддям: не повертав 10 мільйонів доларів кредитів та ще й залишав собі заставну нерухомість, заблокувавши через суд можливість її відчужувати. Тобто фінансові установи не могли отримати заставну нерухомість за неповернуті депутатом мільйонні кредити.

Нагадаємо, ще 12 років тому Вадим Дрига взяв багатомільйонні кредити, а повернути гроші чи то забув, чи то навіть взагалі не збирався. Депутат затягував судовий процес та ініціював нові судові позови. А поки тривали нескінченні судові засідання, на які, до речі, депутат-боржник не з'являвся, використовував для власного збагачення комерційну нерухомість.

Районний суд Кропивницького задовольнив вимогу Вадима Дриги заборонити відчуження заставного майна на час судової тяганини. Утім факторингова компанія "Вектор плюс", яка володіє правами на фінансові зобов'язання боржника-мільйонера, подала апеляційну скаргу на таке судове рішення.

Апеляційний суд Кропивницького задовольнив скаргу частково: мораторій на відчуження знято на один об'єкт нерухомості – нежитлове приміщення, яке перебуває в заставі за борги депутата, утім належить не особисто депутату, а ТОВ "Єлисеївський".

Кілька років нерухоме майно, яке перебуває в заставі за кредитами – 6 об'єктів комерційної нерухомості загальною площею 6000 квадратних метрів та 2 земельні ділянки, Дрига намагався сховати, не вказавши в декларації.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини