Борці з піщаними браконьєрами пікетували Голосіївську прокуратуру (відео)

03.02.2020 14:00

«Ясь, виходь!»: під прокуратурою Голосіївського району Києва відбулась акція протесту щодо незаконного видобутку піску у промзоні на столичних Видубичах та бездіяльності місцевого прокурора. Як розкрадають природні ресурси держави та хто покриває піщаних браконьєрів – дивіться у сюжеті Наталії Дігтяр.

Зокрема, активісти наполягають на закритті нелегальної точки, яка належить ПАТ «Мостобуд». Нагадаємо, Київрада розірвала договір оренди з цією фірмою ще у 2018 році, але відвантаження піску на сотні мільйонів гривень щорічно триває.

Мітингарі вимагають, щоб прокурори працювали належним чином і довели справу піщаних нелегалів до логічного завершення.

Представники громади також повідомили, що звертатимуться з цього приводу до Офісу Генпрокурора та ДБР.

«Якщо ви не будете діяти, то ми нагадаємо вам, як треба працювати та хто такі активісти у цій країні. Ми будемо вимагати відсторонення очільника Голосіївської райпрокуратури від займаної посади», – наголосили протестувальники.

Активісти вимагають притягнути піщаних нелегалів до відповідальності

Нагадаємо, боротьба з піщаними браконьєрами – один із пріоритетів «СтопКору» ще з часів, коли організація опікувалася винятково столичними проблемами. Вже другий рік поспіль активісти протистоять незаконному видобутку у Голосіївському районі. Неодноразово представники громадськості намагалися зустрітись з очільником місцевої прокуратури – Артемом Ясем.

Проте марно – голосіївський прокурор рекордну кількість разів уникав зустрічі з громадою.

«Ми приїхали в понеділок – не потрапили до очільника, потім ми приїхали в середу. Він щоразу уникає з нами зустрічі, і тому ми вирішили в п'ятницю провести мирну акцію протесту з приверненням уваги громадськості, ЗМІ, правоохоронних органів до цієї проблеми й до того, що очільники прокуратури уникають зустрічі з активістами», – зазначив правозахисник ГО «Стоп корупції» Олександр Золотнюк.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X