Бонні та 10 Клайдів – на Миколаївщині 33-річна жінка зі спільниками надурила людей на 7 мільйонів

18.04.2019 12:56

Зловмисниця організувала злочинну групу, яка займалась продажем неіснуючих автомобілів та сільськогосподарської техніки. Разом спільники надурили понад 200 людей. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Фото: прокуратура міста Києва

Як повідомляє прес-служба столичної прокуратури, злочинна група діяла на території Києва, Запорізької та Миколаївської областей.

"Організатором виявилася 33-річна уродженка Миколаївщини, яка привернула до протиправної діяльності близько 10 осіб. Для реалізації злочинної схеми зловмисниця знімала офісні приміщення і створила низку фіктивних підприємств", - йдеться в повідомленні.

Фото: прокуратура міста Києва

Зловмисники розміщували на популярних інтернет-сайтах оголошення про продаж транспортних засобів за цінами, нижчими від середньоринкових.

Потенційних клієнтів, які приходили в офіс, менеджери схиляли до укладення договору купівлі-продажу транспортного засобу з обов'язковою передоплатою в розмірі від 30 до 50% від його вартості. Однак, отримавши від потерпілих кошти, працівники офісу відволікали їх увагу та давали на підпис інший договір, який взагалі не стосувався цієї угоди. Тільки пізніше, ознайомившись з документами, постраждалі дізнавалися, що сплатили лише послуги цього товариства або взяли у них кредит на суму до 600 тис. гривень.

Таким чином з жовтня 2017 року по квітень 2019 року злочинці обдурили не менше 200 громадян на території декількох регіонів. В рамках розслідування в Києві, Запоріжжі та Миколаївської області пройшли обшуки. П'ятьом учасникам групи, у тому числі жінці-організатору, повідомлено про підозру у вчиненні шахрайства в складі організованої злочинної групи. Двом особам повідомлено про підозру заочно.

Зараз готується клопотання до суду про обрання зловмисникам запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Читайте також: "Дача на мільйон: ірпінський депутат облаштував нелегальний піщаний кар’єр на присадибній ділянці".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини