Бондарчук про скандал у Федерації бодібілдингу, штрафи для вантажівок та Пшонка-стайл в УЗ

Скандал у Федерації бодібілдингу України, штрафи для вантажівок на захист доріг «Великого будівництва» та VIP-вагони у стилі помешкання ексгенпрокурора Пшонки. А також – як посилюють заходи безпеки у київських школах і до чого тут Ірина Топчій? Про найцікавіші новини тижня у рубриці «Що корисного» розповів голова правління ВГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Bondarhuk Blog
Ігор Бондарчук про штрафи для вантажівок, Пшонка-стайл в УЗ та скандал у ФББУ Ілюстрація: СтопКор

Скандал у Федерації бодібілдингу, штрафи для вантажівок, Пшонка-стайл в УЗ – головні події останніх тижнів.

З 1 жовтня 2021 року чинності набрав закон, який регулює всі правовідносини у сфері вантажних перевезень і захистить дороги, збудовані в рамках програми «Велике будівництво». Відтепер усі водії-порушники габаритно-вагового контролю зобов’язані сплачувати штраф у розмірі 51 тисячі гривень.

Цю ініціативу абсолютно підтримує й ВГО «Стоп корупції», яка, зокрема, бореться з нелегалами у вантажних перевезеннях.

Про безпеку в школі і справу Топчій

Безпека дітей у школах має бути на найвищому рівні. Саме тому Київська міська прокуратура започаткувала ініціативу зі встановлення пропускних рамок у навчальних закладах, щоб виявляти осіб, які могли прийти туди зі зброєю. Цю круту ідею підтримала навіть сама пані Ірина Венедіктова, і зараз вона актуальна, як ніколи.

Чому це дуже важливо для школярів і батьків? Нещодавно в одній з гімназій Києва «СтопКор» провів журналістське розслідування. Ми виявили небезпечну поведінку матері однієї з учениць – Ірини Топчій. Жінка приходила до школи зі зброєю, а у своїх соцмережах викладала дописи агресивного характеру.

SM_Topchiy1
Ірина викладала фото зі зброєю у соцмережі Фото: скриншот

Про скандал у Федерації бодібілдингу України

Потужну Федерацію бодібілдингу України очолює родина Делієвих. Саме вони відповідали за спрямовані державою кошти на розвиток цього виду спорту в Україні. Однак журналісти з’ясували, що частина коштів до самих бодібілдерів та їхніх тренерів так і не дійшла.

Наразі доньку президента ФББУ Ірину Делієву підозрюють у привласненні щонайменше 400 тисяч гривень та розкраданні коштів для спортсменів, спрямованих із держбюджету. Через це громадські активісти вручили громадську підозру президенту Федерації.

Igor ta Iryna Deliyevy
Ігор та Ірина Делієви Фото з відкритих джерел

Якщо вам відомі подробиці цієї історії або факти зловживань та корупції в інших видах спорту – пишіть нам, ми обов’язково відреагуємо.

Про Пшонка-стайл в УЗ

І ще одна цікава новина: «Укрзалізниця» надихнулась і скопіювала стиль колишнього генпрокурора України. За прикладом дизайну помешкання Віктора Пшонки був створений вагон VIP-класу.

У нових купе є власна кухня, двоспальне ліжко, душ і туалет. Оренда за добу проживання в такому вагоні коштує тисячу доларів, а білизну там можна не здавати провіднику.

Читати також:
На керівництво федерації бодибілдингу України завели справу через розкрадання коштів організації Корупційний скандал у Федерації бодібілдингу: функціонерка Делієва привласнила кошти спортсменів? Справу псевдожурналістки Топчій вивчає прокуратура, а у школах столиці встановлять металодетектори Металошукачі у школах: Венедіктова підтримала ініціативу Київської прокуратури У Києві мати школярки пронесла до школи травматичну зброю
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини