Бойова підготовка на рівні! Засновники антикорупційної організації відвідали Світловодськ (фото)

24.06.2021 19:23

24 червня засновники ВГО «Стоп корупції» Роман Бочкала та Богдан Хмельницький навідалися з робочим візитом до Світловодського відокремленого підрозділу організації. Про це розповіли очільники організації.

Роман Бочкала, Віктор Дудін і Богдан Хмельницький. Фото: СтопКор

«Відвідали місцевий осередок. Керівник відокремленого підрозділу Віктор Дудін показав своє господарство. Офіс осередку та центр військово-патріотичного виховання», — повідомив Роман Бочкала.

Він зазначив, що для  організації має велике значення ефективність роботи осередків на місцях. Бо це - головний показник ефективності роботи всієї організації.

Центр патріотичного виховання молоді у Світловодську. Фото: СтопКор

"Ми фоксуємось на взаємодії центрального офісу з регіональними представництвами. Це двостороннє спрямований процес: ми допомагаємо осередкам, осередки допомагають нам. Це і забезпечує ефективність подолання системної корупції в суспільстві. Перш за все - побутової корупції. З  цими проблемами до нас звертаються люди на місцях", - підкреслив Роман Бочкала

Фото: СтопКор

Ветеран АТО, громадський діяч, депутат Олександрійської районної ради та керівник місцевого підрозділу антикорупційної організації Віктор Дудін повідомив про підсумки зустрічі з керівництвом.

"Обговорили актуальні та перспективні напрямки роботи підрозділу. Спланували розвиток і підвищення ефективності роботи організації в регіоні. Напрацювали цілі і задачі", - зазначив він.

Представник "Стоп корупції" у Світловодську  показав, як проводить військово-патріотичне виховання молоді. Він продемонстрував обладнаний власними силами центр, де проводять виховну роботу.

Фото: СтопКор

Також Віктор продемонстрував різноманіття макетів зброї, користуванню якою навчають у світловодському центрі.

«Одразу видно, що з військовою підготовкою у Світловодську все добре», — резюмував Роман Бочкала.

Фото: СтопКор

Зазначимо, за свою антикорупційну боротьбу світловодський активіст поплатився транспортним засобом. 28 квітня вночі загорілась автівка дружини депутата Олександрійської районної ради та керівника ВГО «Стоп корупції» в регіоні  Віктора Дудіна. Все вказує на те, що це був підпал.  Громадський діяч пов’язує його з тими антикорупційними розслідуваннями, які він веде.

Фото: СтопКор

Раніше активісти кропивницького підрозділу ГО "Стоп корупції" домоглися повної реформації Державної рибінспекції у Кіровоградській області та підписали меморандум про співпрацю з новою службою рибної охорони.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини