Богдан потрапив у новий скандал через флірт з Мендель

18.11.2019 17:41

Соратник Володимира Зеленського і глава Офісу президента України Андрій Богдан піддався хвилі насмішок і критики з боку користувачів соціальної мережі Facebook, коли спробував познайомитися з красивою дівчиною, залишивши запит в коментарях. 

Глава Офісу Президента України Андрій Богдан публічно став загравати з киянкою Маргаритою Мендель в соцмережі Facebook, викликавши бурхливе обговорення і суперечливу реакцію в коментарях, повідомляє Діалог.UA.

Зокрема, під одним зі спокусливих фото користувачки Facebook Маргарити Мендель Богдан спробував фліртувати з привабливою дівчиною. Так, глава Офісу президента залишив коментар: "Запит прийми".

Подібні спроби Богдана познайомитися з привабливою особою були зустрінуті жартами з боку користувачів соціальної мережі. А сама дівчина вирішила проігнорувати коментар "потенційного залицяльника" і просто зробила скріншот.

Так, Мендель не відреагувала на прохання, але присвятила курйозному коментарю окремий пост. Опублікувавши відповідний скрин, дівчина написала:

"Все не можу зрозуміти ... Богдан одружений чи за дівками бігає?"

У відповідь на це користувачі з гумором поставилися до ситуації.

"Ви б краще займалися державними справами, а не за дівчатами бігали", "Вова з ліжка вигнав?", "Це питання поставлене на рівні державного", "Бідна буде його дружина", – навперебій жартують коментатори.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини