Бочкала: Уряд провалив підготовку до «другої хвилі», а розплачуватимуться підприємці

12.12.2020 16:16

Кабмін провалив підготовку до «другої хвилі» пандемії, а бізнес змушений потерпати від посилення карантинних заходів. При чому якщо й вводити локдаун, то це потрібно було потрібно було робити не у січні, а восени перед піком захворюваності, вважає координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала. Про це він заявив під час прямого ефіру на телеканалі Zik.

«Мені дуже шкода підприємців, бо вони в дійсності заручники цієї ситуації. Так, бізнес – це завжди про ризики, про форс-мажори. Але, на секундочку, ми живемо вже майже рік у цьому форс-мажорі. Про те, що в нас пандемія коронавірусу, ми знаємо вже з березня, як мінімум», – наголосив Роман.

Він також зауважив, що непідготованість влади до наслідків тотального карантину навесні цього року, можна зрозуміти й вибачити.

Bochkala_Efir
Роман Бочкала Фото: скріншот

«Так, можливо, він був трохи передчасним, але ніхто тоді не знав, що буде далі. А далі в нас було пів року, щоб підготуватися. Всі говорили, що восени буде друга хвиля. Парламент проголосував всі антиковідні пакети. Я думаю, яку б цифру Уряд не запропонував, нардепи б проголосували. Просили 65 мільярдів – дали», – зазначив пан Бочкала.

Зауважимо, що з вказаної суми Уряду чомусь вдалося засвоїти лише менше 60 відсотків.

Громадський діяч також навів приклад соціальної відповідальності бізнесу: у більшості магазинів та закладів громадського харчування відвідувачам пропонують захисні маски. Натомість жодна державна установа подібного не забезпечує.

Із думкою Романа Бочкали погодилась і присутня на передачі народна депутатка від «Слуги народу» Леся Забуранна. На її думку, актуальним є питання можливого перегляду кандидатур окремих міністрів, і подібні пропозиції вона обіцяє підтримувати.

Zaburanna_Efir
Леся Забуранна Фото: скріншот

«Я б не була така радикальна, щоб увесь Уряд змінювати. У мене є питання до МОЗ, але ми все ж таки спостерігаємо, що певні кроки робляться. Тому, чи змінювати зараз міністра охорони здоров’я – треба ще радитись із фахівцями», – додала вона.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини