Бочкала: Поки наші осередки перемагали на виборах, політичні проєкти втрачали мільйони доларів

18.11.2020 15:56

Частина представників ГО «Стоп корупції» здобули перемогу на місцевих виборах-2020, користуючись винятково своїм авторитетом та багаторічною антикорупційною діяльністю. Водночас деякі політичні проєкти програвали у всіх радах, витративши при цьому мільйони доларів на рекламу. Про це 18 листопада під час круглого столу «Місцеві вибори-2020. Тенденції та уроки» в медіацентрі «СтопКор» заявив координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Roman Bochkala
Фото: СтопКор

«У нашому активі — двоє голів ОТГ: керівник осередку в Рівненській області переміг у Гощанському районі та став головою ОТГ, а в місті Буринь Сумської області переміг представник нашої організації. Разом із цим у майже 15 районних радах перемогли наші представники. Я вважаю, що для громадської організації – це дуже непоганий показник, тому що деякі політичні проєкти витратили шалені гроші на рекламу під час перегонів. Є навіть такі проєкти, які програли у всіх радах, хоча вони витратили по кілька мільйонів доларів на рекламу, щоб пройти у ради», – розповів він.

За словами Бочкали, здобули перемогу осередки завдяки багаторічній праці. Крім того, за мету перемогу у виборах не ставили.

«Це був свідомий вибір, і вони просто розуміли, що вже прийшов час переходити в органи місцевого самоврядування, в обрані ради для того, щоб можна було більш ефективно відстоювати інтереси громадян», – додав він.

Roman Bochkala
Фото: СтопКор

Нагадаємо, громадська ініціатива «Стоп політичній корупції» була започаткована для громадського моніторингу порушень виборчого законодавства, аналізу актуальних питань виборчого процесу, оперативного інформування населення про факти порушень, а також для просвіти виборців.

Упродовж виборчої кампанії 2020 активісти «Стоп політичній корупції» проводили моніторинг порушень виборчого законодавства у різних регіонах України, фіксували і висвітлювали їх, інформували населення з питань порушення закону з метою захисту прав виборців, аналізували тенденції і тренди виборчої кампанії. За результатами моніторингу місцевих виборів в Україні були окреслені основні проблеми і тенденції виборчої кампанії.

«Стоп політичної корупції» ініціювала засідання круглого столу, щоб обговорити основні уроки і тенденції місцевих виборів – 2020 та напрацювати рекомендації для різних державних інституцій України, аби в майбутньому унеможливити проблеми, які мали місце під час виборчої кампанії 2020.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини