Бочкала: Корупція стає гібридною, до влади повертаються люстровані чиновники

10.12.2020 11:56

В Україні корупція набуває гібридних форм: до влади повертаються люстровані посадовці й фігуранти гучних справ, а рівень корупційної складової може підвищуватись. На цьому наголосив координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала в ході всеукраїнського антикорупційного форуму, який стартував у Києві 10 грудня.

Bochkala_forum2
Роман Бочкала Фото: СтопКор

«Мені здається, корупція стала більш гібридною. На моє переконання, Президент не є частиною корупційних процесів, у нього дійсно правильні спрямування, але йому навіть не те що важко контролювати все те, що відбувається, просто контролю, на жаль, недостатньо. Бачимо, що до влади повертаються ті люди, які були люстровані, до яких було дуже багато питань у правоохоронців. Це все, на мій погляд, створює передумови того, що рівень корупції може навіть зрости», – зазначив Бочкала.

Forum3
У столиці офіційно відкрили антикорупційний форум Фото: СтопКор

Нагадаємо, 10 грудня у столиці офіційно відкрили всеукраїнський антикорупційний форум, присвячений міжнародному Дню боротьби з корупцією.

До участі у заході запрошено представників ГО «Стоп корупції» з усіх регіонів України. В програмі заходу – проведення робочих тренінгів, підбиття підсумків року, обмін досвідом, анонсування нових проєктів та напрацювання ефективних механізмів протидії проявам корупції, участь у проєкті Глобального договору ООН «Спільних дій проти корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини