Блокування ЖК “Варшавський”: сто гривень за годину роботи

14.08.2018 10:53

До ГО «Стоп Корупції» звернулися майбутні мешканці житлового комплексу «Варшавський», будівництво якого вже не перший тиждень знаходиться під загрозою через блокування з боку осіб, які нібито також претендують на житло у цих багатоповерхівках. Проте вимоги цих мітингувальників видаються дещо дивними. 

«Ми хочемо призупинити будівництво і щоб агрокомбінат Пуща-Водиця йшов під розпайовку, щоб приватизувати», - стверджує одна з псевдоактивісток Тетяна Морохова. Втім, виконати ці умови неможливо: «Державне підприємство Пуща-Водиця належить до переліку підприємств, що не підлягають приватизації, відповідно воно не може бути ані приватизоване, ані ліквідоване, питання розпаювання в даному випадку взагалі не стоїть», - пояснює Богдан Прокопенко, керівник юридичного департаменту «Столиця Груп».

Отже, вимоги протестувальників – протизаконні. Та правозахисники «Стоп Корупції» звернули увагу й на дещо на інше – надто організовано відбуваються ці акції. Зокрема, активісти були розміщені централізовано по всій території, біля них вдень та вночі чергували машини, були організовані чіткі зміни. За попередньою інформацією, «мітингувальникам» під «Варшавським» платять 100 гривень за годину. Ба більше, деякі з «активістів» взагалі не мають жодного відношення до агрокомбінату, якому належить земельна ділянка.

Ці та інші нюанси резонансної справи – у матеріалі: 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини