Блокчейн LTC скоро отримає силу Гаррі Поттера

21.03.2021 17:03

Розробники Litecoin Foundation завершили роботу над кодом MimbleWimble, названим на честь заклинання з всесвіту Гаррі Поттера. Про це повідомляє beincrypto.

LTC
Фото: bitnewstoday.ru

Проект Litecoin Foundation повідомив про завершення роботи над кодом MimbleWimble Extension Block (MWEB), який повинен підвищити масштабованість і приватність мережі LTC.

Робота над MWEB велася більше року, і тепер, згідно ведучому розробнику Litecoin Девіду Беркетта, «код готовий» для офіційного аудиту. Втім, цей процес може розтягнутися на термін від декількох тижнів до декількох місяців. Все буде залежати від того, скільки недоліків в коді буде виявлено і який обсяг доробок буде потрібно для їх усунення.

Після цього код буде інтегрований в основну базу вихідного коду Litecoin. Далі йому буде потрібна підтримка майнерів і операторів нод. Як підкреслюється в офіційному оголошенні проекту, саме співтовариство буде вирішувати, наскільки швидко буде активований код MWEB.

Навіщо потрібен MWEB?

Оновлення MimbleWimble Extension Block направлено на поліпшення двох важливих характеристик мережі Litecoin, які традиційно були слабкими місцями цього блокчейна. Йдеться про масштабованість і приватність. Тестова мережу MimbleWimble була запущена в жовтні 2020 року і обкатувалася в польових умовах протягом останніх п'яти місяців.

Протокол не випадково був названий на честь одного з заклинань, що застосовуються у всесвіті Гаррі Поттера. MimbleWimble - це закляття недорікуватості, яке позбавляє противника можливості правильно вимовляти слова.

У всесвіті Litecoin це «заклинання» допоможе вивести на новий рівень анонімність і конфіденційність транзакцій, приховуючи їх дані і таким чином «сковуючи» можливості противника. Відправники зможуть шифрувати інформацію про пересилаються суми, використовуючи спеціальні «сліпучі чинники», а також приховувати адреси.

Крім того, оновлення коду підвищить масштабованість мережі і можливості взаємозаміни токенов. Засновник Litecoin Чарлі Лі вже давно позначив ці чинники в якості основних пріоритетів і ключових етапів еволюції мережі LTC.
Перспективи курсу LTC

Можливо, Litecoin не купається в променях слави і не росте параболічними темпами, на відміну від ряду інших альткоінов, проте він все одно є один із стовпів кріптопространства.

З моменту свого запуску в 2011 році LTC стійко тримався в десятці валют з найбільшою ринковою капіталізацією або залишався поблизу топ-10. Якщо біткоіни (ВТС) прийнято вважати «цифровим золотом», то Litecoin нерідко називають «цифровим сріблом». Історично LTC, як правило, завжди намагається слідувати бичачої динаміці BTC.

На момент написання курс LTC торгувався в районі позначки $ 200, залишаючись далеко від історичного максимуму, зазначеного в грудні 2017 роки над $ 350. Втім 20 лютого йому, проте, вдалося відзначити 3-річний максимум на $ 238. З початку 2021 року курс Litecoin виріс приблизно на 60%.

Для довідки:

  • Litecoin — форк Bitcoin, пірінгова електронна платіжна система, що використовує однойменну криптовалюту. Створення і надсилання Litecoin ґрунтується на протоколі без централізованого адміністрування, заснованому на технології Bitcoin. Програма має відкритий вихідний код. Litecoin замислювався розробниками, як еволюція Bitcoin і має ряд відмінностей від нього. Станом на 18 жовтня 2015 1 LTC коштував приблизно 3 USD на біржі BTC-E і був другою за величиною капіталізації криптовалютою у світі. Litecoin можуть використовуватися для обміну на bitcoin або звичайні гроші в обмінниках, а також для електронної оплати товарів і послуг у продавців, готових їх приймати. Для забезпечення функціонування та захисту системи використовуються криптографічні методи.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Ілон Маск задумався про покупку сіба-іну, який є символом Dogecoin.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини