Блінкен заявив, що на наступному тижні відвідає Україну 

30.04.2021 09:22

Держсекретар США Ентоні Блінкен в інтерв’ю CBS News повідомив, що на наступному тижні відвідає Україну. Повідомляється, що його візит пов’язаний через напругу відносин між Україною та Росією, передає РБК-Україна.

entoni blinken
Фото: Reuters

В інтерв'ю Блінкен підтвердив, що прилетить в Україну вже наступного тижня. Його візит до Києва пов'язаний з високою напруженістю відносин України з Росією.

Блінкен каже, що президент Росії Володимир Путін відкликав в останні кілька днів частину з більш ніж 100 000 військовослужбовців, яких він зібрав на кордоні з Україною.

"На кордоні з Україною зосереджено більше сил, ніж будь-коли з 2014 року, коли Росія фактично вторглася", - сказав Блінкен.

Він також сказав, що не може стверджувати, що відступ російських військ від українських кордонів гарантує повну безпеку Україні.

"Те, що ми бачили в останні кілька днів (відведення військ, - ред.), це, мабуть, рішення відвести деякі з цих сил, і ми бачили, як деякі з них фактично почали відступати",- сказав він.

Блінкен каже, що наміри Путіна передбачити неможливо.

"Я не можу сказати вам, що ми знаємо наміри Путіна. Є безліч речей, які він міг би зробити або не робити", - говорить Блінкен.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, стала відома дата електронних виборів в Україні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини