Благодійний ремонт: затоплені дороги Тернопільщини відновлять

29.07.2020 12:47

ТОВ ”Техно-Буд-Центр” відремонтує дорогу обласного значення на Тернопільщині своїм коштом у рамках благодійної діяльності. Про це повідомляє пресслужба ”Укравтодору” на сторінці в Facebook.

dorogy
Фото: УП

”Компанія «ТБЦ», яка є найбільшим виконавцем дорожніх робіт у Тернопільській області, запропонувала відремонтувати найбільш зруйновані ділянки цієї дороги своїм коштом. Разом із представниками ОДА та Службою автомобільних доріг у Тернопільській області компанія визначила три ділянки, що потребують ремонту. Дві з них загальною протяжністю 3,25 км будуть оновлені коштом компанії в рамках благодійної діяльності”, – ідеться в повідомленні.

Також вони нагадують, що нещодавній розлив Дністра завдав значної шкоди селам Тернопільщини та місцевій інфраструктурі. Дорога місцевого значення Бучач–Нижнів, що сильно постраждала внаслідок паводка, була єдиним транспортним коридором до Тернополя та Івано-Франківська для Коропецької ОТГ, до якої входить 6 населених пунктів.

”Третя ділянка цієї дороги протяжністю 2,1 км буде відновлена у 2020 році коштом КП «Тернопількомунінвест». Кошти на проведення поточного середнього ремонту передбачені бюджетом і відповідний тендер вже оголошено”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини