Бізнесвумен Людмила Русаліна отримала нагороду на всеукраїнському антикорупційному форумі

На міжнародному антикорупційному форумі, що розпочався 10 грудня у Києві, відомій підприємиці, меценатці Людмилі Русаліній вручили подяку за вагомий внесок у боротьбу з корупцією, беззаконням і зловживанням владою, сприяння демократичним перетворенням в Україні, становленню громадянського суспільства і розвитку свободи слова.

Rusalina
Людмилі Русаліній вручили подяку за боротьбу з корупцією Фото: СтопКор

На думку пані Людмили, в Україні одним із найефективніших способів боротьби з корупцією є публічність.

"Я хочу побажати, щоб корупції в нашій країні ставало все менше і менше, тому що саме так потрібно рухатися вперед до європейського рівня життя. Я – не виняток, коли я зіткнулася з корупцією, мені допомогла підтримка медіаспільноти, громадськості. Саме завдяки цьому моя історія стала гучною, і дала сили боротись", – зауважила вона.

antikoruptsiyniy zizd 3 rusalina
Людмила Русаліна Фото: СтопКор

Нагадаємо, всеукраїнський антикорупційний форум, присвячений міжнародному Дню боротьби з корупцією, презентували 10 грудня в столиці. До участі у заході запрошено представників ГО «Стоп корупції» з усіх регіонів України. Серед спікерів і запрошених – відомі політики, підприємці, політологи, правоохоронці, представники громадських організацій.

В програмі заходу - проведення робочих тренінгів, підбиття підсумків року, обмін досвідом, анонсування нових проєктів та напрацювання ефективних механізмів протидії проявам корупції, участь у проєкті Глобального договору ООН «Спільних дій проти корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини