Бізнесмен звинуватив міністра інфраструктури Криклія в некомпетентності

08.01.2020 18:10

Іван Ніякий, який претендував на посаду очільника Державної служби морського та річкового транспорту України й не пройшов співбесіду, назвав міністра інфраструктури України Владислава Криклія неосвіченим. Перепалка між ними сталась у коментарях під публікацією бізнесмена на його сторінці у Facebook.

Іван Ніякий (ліворуч), Владислав Криклій (праворуч) Ілюстрація: СтопКор

"Владислав Криклій, на жаль (насправді – на щастя), Ваша неосвіченість і повне нерозуміння процесів, які відбуваються у галузі, проявилися саме в останніх коментарях. А сьогодні Ви вже маєте реальний конфлікт інтересів з усією морською спільнотою, з чим Вас і вітаю. Всього найкращого, Авакову привіт!

P.S. Дуже прикро, що міністр інфраструктури ніколи не працював у сфері інфраструктури", – наголосив Ніякий.

Зазначимо, розмова розпочалась з публікації ображеного Ніякого, в якій той написав, що провалив співбесіду на голову Морської адміністрації через свій досвід у бізнесі. До публікації він прикріпив фото, де сидить на троні.

"Отже, новорічного дива не сталося. За результатами співбесіди з міністром інфраструктури, переможець конкурсу на голову Морської адміністрації невизначений, тобто жоден із фіналістів не влаштував нового міністра. Причина дивовижна: деякі кандидати є вихідцями з бізнес-структур", – зазначив він.

У відповідь в коментарях Криклій написав, що не хоче бачити конфлікту інтересів в управлінні службою.

"Мені потрібні рівновіддалені менеджери. Пардон, але це не буде співпрацівник СКІ, ТІС або Трансшипу, про яку тоді незалежність можна говорити? Призначені незалежні керівники в Укравтодор, Укртрансбезпеку, Укрінфрапроект. З МорАдом так, на жаль, не вийшло. Сподіваюсь, друга спроба буде успішнішою".

Нагадаємо, відкритий конкурс на посаду очільника Морської адміністрації виграв фігурант журналістських розслідувань Іван Ніякий. Згодом він не пройшов співбесіду. https://stopcor.org/konkurs-na-posadu-ochilnika-morskoyi-administratsiyi-vigrav-prorosiyskiy-biznesmen-podrobitsi/

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Івана Ніякого запідозрили у зв'язках із російськими компаніями. Зокрема, ЗМІ назвали його вихідцем з групи компаній "Трансшип", яка фігурує в низці кримінальних проваджень, пов'язаних зі співпрацею з країною-агресором.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини