Бізнесмен Тинний заявив, що глава СБУ мстить йому за свого родича Бєляєва (відео)

02.07.2020 14:58

Член наглядової ради та бізнесмен Ігор Тинний пов'язує обвинувачення Служби безпеки України у фінансуванні тероризму із особистою помстою очільника відомства Баканова.

Bakanov
Іван Баканов Фото: пресслужба СБУ

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Тинного, Баканов діє в інтересах родича та бізнес-партнера Олександра Бєляєва.

Він пише, що протягом останніх місяців одночасно заведені кримінальні справи і відбуваються якісь слідчі дії стосовно, щонайменш 12-ти юридичних осіб, в яких він є співзасновником.

"СБУ та ГПУ цікавляться всіма без виключеннями моїми компаніями, які експлуатують міні ГЕС, СЕС, працюють у сфері поводження з відходами.

Серед цих юридичних осіб є такі, які кредитуються у ЄБРР і проходять першокласний аудит, є іноземні партнери.

...Вочевидь, проблеми у фірм виникли у зв'язку з моєю активною позицією у відстоюванні інтересів відновлюваної генерації і протидії у розкраданні коштів з традиційної державної генерації", – пише Тинний.

Іншим варіантом може бути зведення особистих рахунків і використання службового положення чинним очільником СБУ в інтересах його родича і бізнес-партнера Олександра Бєляєва.

"11 років тому або близько цього у пана Баканова і його сім'ї разом з його поплічниками на прізвище Бєляєв та Лазутін був бізнес, як вони вважали. Бізнес трошки злодійський. Вони за 5 копійок тримали в оренді ГЕС в Полтавській області. Платили за рік 5 або 6 тис. євро орендної плати. А я їх купив за 360 або 370 тис. на аукціоні і вигнав їх як орендарів", – розповів Тинний.

Він також стверджує, що в СБУ ігнорують всі звернення та засипають запитами, виїмками в офісах і в обслуговуючих банках. Окрім цього СБУ нібито намагалася зламати месенджери та поштову скриньку Тинного.

Тинний сказав, що домагатиметься порушення проти Баканова кримінальної справи за зловживання службовим становищем.

"Оскільки офіс Генерального Прокурора офіційно відписав моїм адвокатам та небайдужим Народним Депутатам, що не бачить підстав для закриття цих фіктивних карних справ, а СБУ тупо ігнорує всі наші звернення, але засипає запитами, виїмками в офісах і у обслуговуючих банках, я прийняв рішення не мовчати", – заявив бізнесмен.

Нагадаємо, Ігор Тинний – член наглядової ради і співвласник лідера в сфері поводження з відходами у столиці "Київспецтранс", співзасновник Української асоціації відновлюваної енергетики. Тинний займається гідроенергетикою, сонячними електростанціями, біогазом, а також володіє виробничими підприємствами і ресторанами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X