Бізнес в Україні, гроші – за кордоном: громадські активісти вимагають звіт ДФС через податкові борги Софієнко

Скільки податків заборгувала державі та які заходи щодо злісної неплатниці вжили в ДФС. Активісти ГО "Стоп корупції" закликають податківців прозвітувати про перевірку фактів несплати податків з боку поплічниці режиму Януковича Лесі Софієнко. Відповідне звернення представники проекту передали керівництву відомства. 

"Члени ГО "Стоп корупції" висловлюють занепокоєння та обурення ситуацією, яка пов'язана з ухилянням Софієнко Лесею Степанівною від сплати податків.

Так, громадським розслідуванням встановлено, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження за № 32018000000000021 від 07.03.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.

В межах досудового розслідування призначено позапланову перевірку з питань дотримання вимог податкового законодавства, валютного та іншого законодавства Софієнко Лесею Степанівною.

Зокрема, були отримані виписки з іноземних рахунків Софієнко Л.С. на загальну суму понад 10 млн доларів США. Ці кошти приховуються на іноземних рахунках з метою уникнення оподаткування.

Просимо надати інформацію, отриману за результатами проведення позапланової перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства, валютного та іншого законодавства Софієнко Лесею Степанівною.

Повідомити про загальну суму невиконаних податкових зобов'язань, які виникли у гр. Софієнко Л.С., тобто загальної суми заборгованості перед державою щодо несплачених податків (з урахуванням пені та військового збору)", – йдеться у зверненні ГО "Стоп корупції".

На рахунку поплічниці режиму Януковича незаконно загарбана земля на столичних Осокорках, рейдерські схеми, несплата податків в особливо великих розмірах та ухиляння від дотримання закону.

Нагадаємо, понад три роки Софієнко переховувалась від Державної фіскальної служби, проте "СтопКор" зміг її знайти. Справа агрорейдерки кочувала між Києвом, в якому фактично проживає жінка, та Львовом, в якому вона офіційно зареєстрована.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини