Бізнес-партнер Віктора Пінчука Дудник відбирає в Українського товариства сліпих житловий будинок (відео)

09.06.2020 16:00

У Києві фінансовий директор заснованої українським бізнесменом Віктором Пінчуком групи «EastOne Group», а також голова наглядової ради підконтрольного Пінчуку банку «Кредит Дніпро» Андрій Дудник намагається віджати будинок в Українського товариства сліпих (УТОС). Про це йдеться в розслідуванні журналіста «СтопКору» Артема Поліковського.

Ілюстрація: СтопКор

Це товариство надає роботу кільком сотням людей із вадами зору. Вони змушені щодня їздити до виробничого центру зі спальних районів Києва, щоб руками виготовляти вироби (вимикачі, металогалантерея та інше). Добираються звісно що транспортом, щодня зіштовхуючись із безліччю перепон.

Після тривалих пошуків інвестора знайшлися врешті ті, хто згодився побудувати 10-поверховий житловий будинок просто навпроти УТОСу та надати там квартири працівникам. Зазначимо, у товаристві мають безтермінові права власності на земельну ділянку.

Коли будівництво розпочалось, на майданчик почали приходити псевдоактивісти, які виступали проти зведення будинку. За їхніми словами, вони представляють орган самоорганізації населення «Воздвиженка».

Заснували «Воздвиженку» більш ніж рік тому, керівники – Дмитро Востревцов і Дмитро Манжола. Але у позові до суду, яким вимагають накласти арешт на будівництво, разом із організацією стоять ще два прізвища – Тетяна Максименко та Андрій Дудник.

Перша – безробітна, другий – топменеджер Віктора Пінчука (про компанії дивіться вище).

Як згодом з’ясувалося, Дудник виступав за будівництво приватної школи на цьому місці. Яким чином бізнесмен планував реалізувати свій комерційний проєкт на територіях УТОСу, поки що незрозуміло.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини