Бізнес не “відіжмуть”: вдова Захарченка заручилася підтримкою впливового чиновника з оточення Путіна

22.10.2018 11:51

Дружину знищеного терориста Захарченка ніхто не чіпатиме, "сімейний бізнес" ліквідованого 31 серпня Донецьку ватажка "ДНР" залишиться під її контролем.

Такі гарантії вдова терориста отримала нібито від самого куратора "республік" на окупованому Донбасі Суркова, передає "Діалог.UA".

Інформацією поділився в соцмережі пропагандист і прихильник "русского мира" Роман Манекін.

Як відомо, після вбивства Захарченка в "Сепарі", нова "влада" на чолі з Пушиліним розпочала розправу над соратниками Захарченка. Під удар потрапила не тільки вдова терориста, але і його найближчий соратник Тимофєєв. Екс-"міністр" втік з "ДНР" і, за останніми даними, був заарештований в Росії.

Водночас Манекін не виключив, що, навіть попри гарантії Суркова, вдові Захарченка доведеться вельми непросто. Він також розповів, що та ж електрика на підприємства Захарченка-Тимофєєва поставлялася безкоштовно. А платили за неї прості підприємці, на яких розкидалася сума.

"Як тепер вести "бізнес" в умовах, коли халявне постачання припинене? Чи буде він рентабельним – ось питання!" – зазначає сепаратист, натякаючи, що для дружини знищеного терориста настають дуже важкі часи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини