“Бійцівський клуб” кандидата Приходька: розслідування підкупу виборців у Прилуках завершилось кривавим нападом на журналістів

За даними Національної спілки журналістів, лише цьогоріч в Україні на представників мас-медіа нападали щонайменше три десятки разів. Ще одним камінцем у цій сумній статистиці стала цинічна атака на знімальну групу "СтопКору" в Прилуках. Як цей інцидент пов’язаний з повідомленням про масовий підкуп виборців у місті – дізнавалась Марія Гураль.

Напередодні цих подій на гарячу лінію "СтопКору" надійшов дзвінок щодо можливого підкупу виборців, тож знімальна група вирушила до Прилук.

Повідомлення про скупку голосів виявилось правдивим. Під час перебування у Прилуках журналісти змогли зафіксувати факт підкупу виборців за кандидата-мажоритарника Бориса Приходька, що збирається балотуватись в цьому окрузі.

"СтопКору" вдалося відзняти прихованою камерою діалог з "представниками" кандидата (мова й стиль мовлення оригіналу збережені):

- За Приходька Бориса Вікторовича!

- То ціни 300 гривень перед виборами і 500 після?

- Нє, 200 після виборів, це єслі він пройде. То за 200 я вам нічого обєщать не можу. А 300 буде точно до кінця цього місяця.

Жінки, що збирали дані та обіцяли гроші – так звані "десятники". Саме з таких "бджіл-трудівниць" і створюється сітка скупки голосів. А вже наступного дня кандидат в нардепи організував зустріч зі своїми "десятниками" в місцевому кафе.

Та журналістам там виявились зовсім не раді: заступник голови виборчого штабу пана Приходька Олександр Чалий буквально накинувся на репортерів: потім почав виривати мікрофон з рук Марії Гураль, а згодом – гамселити Володимира Циганова, який намагався захистити дівчину.

Зазначимо, що внаслідок нападу Марія Гураль отримала струс мозку, а Володимир Циганов – численні садна та забої.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини