Бійка в суді – агресивні противники звільненого ректора ОНМедУ зі зброєю напали на активістів “СтопКору” (відео)

19.07.2018 12:06

На активіста «Стоп корупції» Романа Дещенка у залі Приморського суду в Одесі напали невідомі особи із травматичною зброєю. Інцидент стався під час слухання справи за позовом ректора медуніверситету проти МОЗУ через проведення комісії у навчальному закладі.
Нападники пошматували на активістові одяг. «СтопКор» уже викликав на місце поліцію та швидку.

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» слідкують за судовим процесом за позовом ректора медуніверситету в Одесі Валерія Запорожана проти Міністерства охорони здоров’я України через проведення інспекції у виші. Очільник вважає проведення комісії незаконним. До складу комісії з МОЗу увійшли представники громадських організацій із сумнівною репутацією. Подробиці з Одеси повідомляють активісти «Стоп корупції».

«Слухання проходить у Приморському районному суді Одеси. Перше слухання у справі відбулось 11 липня. Сьогодні у суді мають заслухати представника МОЗу, а також членів комісії у якості свідків», – зазначають у «Стоп корупції».

Додамо, що напередодні головний корпус медичного університету в Одесі, діяльність керівництва якого перевіряє комісія з МОЗу, замінували. На території навчального закладу працювали правоохоронці з кінологами. Про це з місця подій повідомили активісти «Стоп корупції».

Також, журналістам "СтопКору" вдалось отримати коментар виконувачки обов'язків Міністра Уляни Супрун з приводу скандального звільнення ректора Одеського медуніверситету - деталі та відео за посиланням https://stopcor.org/ochilnitsya-mozu-prokomentuvala-skandalne-zvilnennya-rektora-odeskogo-meduniversitetu-video/

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини