Біткоїну передрекли вартість в 400 тисяч доларів

Стратег агентства Bloomberg Майк Макглоун передрік біткоіни зростання вартості до 400 тисяч доларів за коін протягом 2021 року. Про це експерт написав у своєму мікроблозі в Twitter, передає newsyou.info.

bitcoin
Фото: РИА

Аналітик порівняв поточний стан на ринку з ситуацією в 2013 та 2017 років роках, коли курс найпопулярнішої криптовалюти досягав піків. Нинішній рік став переломним для біткоїна, вважає Макглоун.

"Біткоїни трансформується в захисний низькоризиковий актив... На шляху до того, щоб стати глобальним цифровим резервним активом. Стрибок розвитку в 2021 році, на наш погляд, може перетворити біткоїни в безризиковий актив", - написав він.

25 березня курс біткоїна звалився майже на десять відсотків за добу - до 51 057 доларів. Це мінімум з 8 березня. 13 березня вартість найпопулярнішої криптовалюти перевищувала 60 тисяч. За даними на 28 березня, біткоїни торгується на рівні 56 388 доларів за монету.

Для довідки:

  • Біткоїн — це криптовалюта, яка була створена в 2009 році. На відміну від розрахунків через банки, біткоїнами можна розраховуватись в інтернеті без будь-яких посередників.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, General Motors може продавати машини за біткойни.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини