Біля Шрі-Ланки пропав український моряк (фото)

29.11.2019 18:42

Одеський моряк, 24-річний Владислав Маслов, пропав з борту контейнеровоза "Thalassa Patris" у Лаккадівському морі (північна частина Індійського океану). В рейс одесит вийшов 18 листопада в Сінгапурі, на посаді другого помічника капітана.

Владислав зник 23 листопада в 4 годині ранку коли судно знаходилося в районі Шрі-Ланки. 23 листопада, близько 10 ранку за Києвом, компанія повідомила, що Владислава не можуть знайти на судні. Його сестра відзначає, що повідомлення він перестав читати 22 листопада о 16:58, передає "ТАЙМЕР", посилаючись на соціальні мережі родичів зниклого моряка.

Після новини про зникнення пошуки толком не велися, судно продовжило свій шлях, заявили родичі. Вони стверджують, що ні компанія, ні капітан не вживають ніяких дій для організації пошуково-рятувальної операції.

"Сам капітан повідомив дружині про зникнення тільки на третій день. На даний момент батьки своїми силами оголосили його офіційно в розшук, задіяли Інтерпол, вийшли на посольство Сінгапуру, главу порту Коломбо, в той же час намагаються звернутися до МЗС, направляються в Київ", - повідомили рідні Владислава.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини