Більше ста мільйонів доларів на гуманітарну допомогу надасть Донбасу ООН

19.02.2020 09:21

Організація Об'єднаних Націй планує зібрати 2020 року 158 мільйонів доларів на надання допомоги 2 мільйонам жителів Донбасу, повідомила заступниця генерального секретаря ООН із політичних питань і миробудівництва Розмарі Дікарло.

План гуманітарного реагування Організації Об'єднаних Націй для Донбасу 2019 року було значно недофінансовано, тому 2020 року ООН планує зібрати $158 млн на надання допомоги жителям Донбасу.

Про це заступниця генерального секретаря ООН із політичних питань і миробудівництва Розмарі Дікарло заявила під час засідання Ради Безпеки ООН 18 лютого.

За словами Дікарло, $158 млн буде достатньо для надання гуманітарної допомоги 2 млн осіб.

Загальна кількість людей на Донбасі, які потребують гуманітарної допомоги, становить 3,4 млн осіб, із яких 1,1 млн – віком від 60 років, повідомляли в ООН 27 січня.

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти й докази.

У лютому 2019 року ООН створила фонд гуманітарної допомоги Україні й закликала донорів приєднатися до нього, щоб допомогти жителям Донбасу, які страждають від війни та її наслідків, передає "Гордон"

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини