Більше бюлетенів, ніж виборців та заміна сотні членів ДВК: масові фальсифікації на прифронтовій зоні кандидатом від “Батьківщини”

22.07.2019 15:10

В місті Торецьку на Донеччині в ДВК №140722 були анульовані результати голосування через те, що кількість вкинутих бюлетенів перевищила кількість виборців, які проголосували. Про це "СтопКору" повідомив місцевий активіст Володимир Єлець.

"Результати виборів на цій дільниці були анульовані о 6 чи о 4 ранку, оскільки кількість вкинутих у скриньки бюлетенів перевищила на 5% кількість всіх виборців на дільниці", – розповів він.

За словами активіста, наразі на дільницях в Торецьку відбувається справжній хаос, оскільки в останній момент було замінено близько ста членів ДВК.

"У день виборів та сьогодні в Торецьку фіксуються масові порушення – вкиди, загублені печатки, зникнення керівників ДВК тощо. За добу до голосування було замінено близько ста членів ДВК. Це відбувалось навіть в ніч перед виборами – мінялись керівники та члени. Це було настільки масово, що призвело до хаосу в роботі ДВК. Більшість нових людей, які прийшли, були не підготовлені ані з юридичної, ані з психологічної сторони. Вони не знали законів і правил роботи. Ми спостерігали від 10 вечора та до 5 ранку бездіяльність членів ДВК – вони просто сиділи та дивились одне на одного. Ці різкі заміни призвели до справжнього безладдя", – наголосив Єлець.

На його думку, всі ці заміни відбулись сплановано.

"Припускаю, що людей за ніч ставили на посади навмисно. Наразі підрахунків практично немає. Якщо не помиляюсь, з великим відривом йде кандидат Євген Яковенко від політичної партії "Батьківщина". Саме за ним під час передвиборчої кампанії була зафіксована найбільша кількість порушень", – додав активіст.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Читайте також: "Брудні технології в дії: на Житомирщині технічний кандидат змінив результати голосування".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини