Більш заразний штам коронавірусу виявили в Україні

Вперше в Україні, у Дніпрі, виявили новий варіант "Дельта" штаму коронавірусу - AY.4.2. Новий різновид штаму має дуже високий рівень зараження у порівнянні з іншими штамами.

korona
COVID-19 Фото: pixabay/trank

"Вперше на Україні зафіксовано появу штаму "Дельта" AY.4.2 - у місті Дніпро. Цей варіант "Дельти" британські вчені вважають найбільш контагіозним з усіх варіантів вірусу SARS-CoV-2", - повідомляє пресслужбу Інституту молекулярної біології та генетики.

Зазначається, що індійський штам, і його мутовані варіанти мають дуже високий рівень зараження в порівнянні з уханьским штамом і британським "Альфа".

Штам "Дельта" AY.4.2 вперше зафіксували у Великій Британії влітку 2021 року. За твердженням директора Інституту генетики Лондонського університету Франсуа Баллу, AY.4.2 може бути заразним штамом COVID-19 з початку пандемії. На нову мутацію припадає майже 10% усіх випадків коронавірусу у Великій Британії.

Більше новин про COVID-19 в Україні та світі можна прочитати за посиланням.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у середу 24 листопада Кабмін ухвалив рішення про зміну правил адаптивного карантину. Зокрема, оновлення стосуються регіонів, що перебувають у "жовтій" зоні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини