Білоруський прикордонний знак обстріляли з українського боку

Прикордонний комітет Республіки Білорусь заявив, що білоруський прикордонний знак обстріляли з території України. За даним фактом проводиться розслідування.

Prykordonnyi znak Bilorusi
Білоруський прикордонний знак обстріляли з території України Фото: Фото gpk.gov.by

"Білоруський прикордонний знак обстріляли з території України. Інцидент стався 11 вересня на ділянці Пінського прикордонного загону", — повідомляє сайт прикордонного комітету Білорусі.

Під час огляду прикордонного знака прикордонники застави "Сваринь" виявили пошкодження прикордонного стовпа та щитка із зображенням герба Білорусі у вигляді пробоїн від дробу.

Білоруські прикордонники вважають, що знак, імовірно, пошкодили пострілом із мисливської рушниці.

"Результати проведеної зустрічі з українською стороною показали, що постріли робилися з території України. Проводиться розслідування", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо:

  • Нещодавно Лукашенко заявив, що не хоче втрачати економічні відносини з Україною та назвав її "житницею Радянського Союзу". Він також зазначив, що Київ, як і вся країна, потребує калійних добрив.
  • 9 вересня 2021 року самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що очікує прийняття 28 "союзних програм" з РФ в жовтні й назвав це проривом.
  • 12 вересня 2021 року у ЗМІ з'явилась інформація, що Путін надасть Білорусі озброєння на 1 млрд доларів. Зокрема Росія нібито може поставити в Білорусь до 2025 року озброєння більш на ніж 1 млрд доларів. Самопроголошений президент Республіки Олександр Лукашенко на військових навчаннях "Захід-2021" заявив, що Путін розповідав йому про комплекси С-500.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини