Білоруські військові намагалися прорвати огорожу на кордоні з Польщею (відео)

В ніч на суботу білоруські військові службовою машиною намагалися зруйнувати тимчасове загородження на кордоні із Польщею. Мігранти також застосували щодо польських служб сльозогінний газ, який отримали від білоруських силовиків.

Bilorusʹki viysʹkovi lamaly parkan
Білоруські військові ламали паркан для прориву мігрантів Фото: скріншот

Інцидент трапився в районі населеного пункту Черемха, повідомляє Прикордонна служба Польщі у Twitter.

"Вони зривали стовпи огорожі та розривали колючий дріт службовою машиною. Польські служби були засліплені лазерними променями та стробоскопом", - розповіли прикордонники.

Також зазначається, що недалеко від місця інциденту мігранти намагались прорвати польський кордон і для цього білоруська влада видала їм газові балончики.

"Білоруси оснастили їх сльозогінним газом, який застосовувався щодо польських служб. Ця і подальші спроби нелегально перетнути кордон були попереджені", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, через напружену ситуацію із мігрантами Україна посилить кордон із Білоруссю. Буде залучено особовий склад Прикордонної служби, а також застосовано техніку та спеціальні засоби, включно з безпілотниками та спеціально навченими службовими собаками.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини