Білоруські біженці розбили табір та протестують на кордоні з Литвою

12.06.2021 15:25

У Литві повідомляють про напруженої ситуації на кордоні з Білоруссю. Білоруські біженці розбили табір і влаштували протести. Про це повідомляє Литовське національне телебачення і радіо, передає "РБК-Україна".

Litva kordon
Фото: facebook/LRVRM1

У Литві стверджують, що білоруські протестувальники розбили табір недалеко від кордону з литовським Медінкаєм. Їх мета - заблокувати комерційне сполучення з Білоруссю, чинити тиск на режим Лукашенка, привернути увагу до того, що репресії в Білорусі тривають.

Однак литовській владі довелося перервати незаплановану акцію на своєму кордоні з кількох причин. Дозвіл на проведення акції протесту з блокування дороги було подано на 14 червня, але білоруси влаштували її завчасно.

Зараз в таборі протесту з наметами, прапорами і антилукашенківською агітацією як і раніше знаходяться кілька десятків активістів.

Незаконна міграція білорусів до Литви прискорилася після того, як Олександр Лукашенко пригрозив відправити "наркотики і мігрантів" через кордон.

Литовські депутати стверджують, що до 300 нелегальних мігрантів можуть відправитися в країну вже в найближчий тиждень, тому не виключають будівництво табору для біженців.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в окупованому Криму з'явиться рада з питань підтримки російської мови.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини