Бігли за знижками – у Миколаєві пенсіонерки зірвали червону стрічку під час відкриття АТБ й увірвались всередину (ВІДЕО)

07.12.2018 15:16

У Миколаєві під час відкриття супермаркету, відвідувачі зірвали стрічку, яку належало урочисто розрізати й увірвались до супермаркету. Про це інформує “112” з посиланням на місцеві ЗМІ.

Курйоз стався біля супермаркету на перетині вулиці 3-я Слобідська та Центрального проспекту. Раніше його закрили на кілька місяців для ремонту. "Відкривали" супермаркет ведучі та аніматори в костюмах Міккі Мауса і тигра. Все це дійство супроводжувалося музикою.

В якийсь момент щось пішло не так, і люди – переважно жінки похилого віку – по мірі закінчення заходу стали натовпом до входу, притулившись до червоної стрічки, яку належало урочисто розрізати. Одна з жінок відв'язала стрічку від стовпа і стала мотати собі її на кулак, в той же час ще кілька людей переступили через стрічку і, не чекаючи останніх слів ведучого, побігли до входу, створюючи тисняву біля дверей.

В першу чергу вони побігли до прилавків з товаром за знижками і у великих кількостях набирали собі продукти.

Читайте також: "Собі туалет за 82 тисячі, а школярі нехай ходять на вулицю – “справедливий” розподіл коштів мерією Олевська".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини