Бідним вхід заборонено: заповідну зону в столиці відгородили для багатіїв

Рай для мільйонерів: цілий шмат столичного узбережжя обнесли муром для тих, хто може викласти кількасот тисяч доларів за маєток в елітному кооперативі «Коник». Спокій, комфорт і безпеку тутешніх жителів тут пильно оберігають від звичайних людей. Та що саме приховує столична еліта за високим парканом? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

Журналісти «СтопКору» звернулися із запитом до міського департаменту благоустрою щодо надання дозвільних документів кооперативу «Коник».

Як проінформували медійників у листі-відповіді установи, департамент не видавав контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення для встановлення тимчасової огорожі на території кооперативу.

«Відповідно до пп. 3.1.3. Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 року за №1051/1051, посадові особи підприємств, установ, організацій несуть відповідальність за невиконання заходів благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених територіях відповідно до закону», — йдеться у повідомленні.

КП «Благоустрій» виписує припис керівництву КМ «Коник» Фото: СтопКор

Ігнорування законів власниками ЖК «Коник» — це ще один доказ того, що місцевим царкам нема чого боятися. Адже раніше комунальники вже зверталися до представників кооперативу «Коник», аби ті демонтували паркан, що перекриває доступ до води.

Проте минулої зими лише за сприяння «Стоп корупції» незаконну огорожу з боку Столичного шосе комунальники все ж прибрали. Але незабаром активісти «Стопкору» виявили ще один паркан — цього разу вже з іншого боку водойми.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини