Бібліотека в яку захочеться піти: на Нивках триває капітальний ремонт будівлі (фото)

06.05.2020 11:58

На Нивках за адресою вулиця Щербаківського, 51-В триває капітальний ремонт бібліотеки імені Костомарова. Будівлю незабаром перетворять на сучасний бібліохаб

Приміщення повністю оновлять і облаштують новими меблями. Для просвітницьких проектів встановлять сучасне обладнання: 3D-принтер, інтерактивну дошку і VR-окуляри. Про це розповів голова Шевченківської РДА Олег Гаряга.

«Ідея бібліохаба полягає в тому, щоб перетворити старі бібліотеки в культурний простір. Це дуже важливо для спальних районів, де не вистачає культурних закладів. Саме тому було вирішено створити бібліохаб на базі бібліотеки імені Костомарова на Нивках. Ця бібліотека - один з небагатьох культурних центрів мікрорайону », - сказав Олег Гаряга.

В оновленому приміщенні планується проводити покази документального кіно. Завдяки перенесенню ряду комунікацій, вдалося отримати 270 квадратів корисної площі в підвальному приміщенні. Підвал повністю гідроізольований. Тому після ремонту його будуть використовуватися для проведення освітніх та культурно-мистецьких заходів.

Також облаштують і територію навколо бібліохаба. Зокрема, зелену зону, екологічний паркінг з георешітки, крізь яку буде рости газон. Зроблять нове освітлення і приведуть в порядок дитячий майданчик. Крім того, зроблять дренажну систему і стоки.

За словами Олега Гаряги, всі роботи повинні завершитися в липні.

Проект «Сучасне бібліотечний простір - БібліоHUB» почали в 2017 році. На сьогодні його учасниками стали 7 районів (Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільський, Голосіївський і Дарницький) і 8 бібліотек, передає «Інформатор»

 

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини