Без вогню в очах: як в Донецьку студентів в дружинники брали (відео)

14.11.2019 12:46

Терористичний телеканал "Оплот" сфабрикував сюжет про те, як в Донецькому національному університеті економіки й торгівлі студентам вручали "корочки" народних дружинників. На обличчях "щасливих володарів" посвідчень радості не спостерігалося. 

В "ДНР" чергове поповнення в рядах так званої "народної дружини". Цього разу вона поповнилася півсотнею студентів "Донецького національного університету економіки й торгівлі", передає Діалог.UA, посилаючись на відео сепаратистського каналу "Оплот", що з'явилося в Youtube.

Хоча організатори намагалися надати моменту урочистості, зібравши молодих людей в окремій аудиторії та навіть запросивши телебачення, вийшло все награно і тьмяно.

"У поглядах студентів ніякого вогника і запалу, що, втім, не дивно, бо в словах керівника "народної дружини" "ДНР" Романа Трошина не один раз прозвучало слово "війна", яке навряд чи може запалити молодих людей, які вирішили присвятити себе економіці й торгівлі", – зауважують журналісти  Діалог.UA.

"Повинен пройти правову начитку, надання першої медичної допомоги та навчитися поводитися при артобстрілі. Тим паче, йде війна, і кожен чоловік, дівчина, студент повинен про це знати ", – озвучив пакет вимог до народних дружинників Роман Трошин.

Крім цього, перед отриманням посвідчень кожен майбутній дружинник повинен виконати вимоги спортивних нормативів.

Намагаючись прикрасити сюжет парочкою пишномовних слів, журналістка назвала посвідчення дружинника "заповітним документом". Щоправда, обличчя молодих людей видавали їхній настрій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X