Без вас ми просто біологічні створіння. З вами – люди і особистості, — Зеленський привітав жінок з 8 березня 

08.03.2021 13:13

Президент України Володимир Зеленський привітав жінок з Міжнародним жіночим днем, який святкується 8 березня у багатьох країнах світу, передає УНІАН.

Zelenskii
Фото: ОПУ

"Мрійте, створюйте, надихайте і надихайтесь, досягайте мети, змінюйте світ і залишайтеся при цьому такими ж прекрасними. З Міжнародним жіночим днем! Зі святом 8 Березня!", - написав він.

Зеленський зазначив, що це свято перемоги жінок над нерівністю та несправедливістю, перемоги над дикими часами, коли права жінок були обмежені, а також перемоги над хибним стереотипом, що жінки - це "слабка стать".

"Сьогодні наші жінки та дівчата захищають Україну на фронті, протидіють COVID-19, керують літаками та потягами, служать у поліції, навчають дітей, роблять наукові відкриття, підкорюють гірські вершини. Є однаково успішними в парламенті та на найвідоміших сценах світу, в уряді та на найбільших спортивних аренах планети. Ну а ми притримуємо вам двері, подаємо руку або поступаємося місцем не тому, що ви слабкі. А тому, що таким чином ми стаємо трішечки кращими", - написав глава держави.

"Без вас ми просто біологічні створіння. З вами - люди і особистості", - додав Зеленський.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано понад 5 500 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини