“Без права на помилку” – подробиці про результати круглого столу “Стоп Корупції” на Донеччині

18.10.2018 12:46

Як зберегти унікальні природні ресурси та водночас побудувати найсучасніший спортивний комплекс, – саме навколо цих питань точилася дискусія 16 жовтня 2018 року на круглому столі "Всі "за" та "проти" перспектив будівництва Олімпійської бази в місті Святогірськ".

Про це повідомляє Святогірський підрозділ "Стоп Корупції" на сторінці у Facebook.

Захід був зініційований Святогірським осередком "Стоп Корупції" одразу після презентації в рамках громадських слухань "Детального плану території по вулиці Курортній в місті Святогірськ".

У круглому столі взяли участь місцеві жителі, керівник управління департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької ОДА – В.П. Мицик, в.о. міського голови міста Святогірськ – Т. В. Божко, представники ГУ Держгеокадастру, управління архітектури, НПП "Святі гори", активісти з громадських організацій, депутати Слов'янської та Святогірської міських рад, незалежні експерти тощо.

Як розповіли активісти "СтопКору", будівництво спортивної бази викликало немало неоднозначних моментів.

"Доцільність появи спортивного комплексу такого масштабу ні в кого з присутніх не викликала сумніву, а от до вибору території, яку заплановано виділити під забудову – дуже багато питань. Справа в тім, що як раз на тому місці знаходиться унікальний природний комплекс національного природного парку "Святі гори", де мешкають червонокнижні представники флори та фауни. Зберегти природу – першочергове завдання при втіленні цього проекту, враховуючи, що внаслідок російської агресії Донецька область втратила понад 25 відсотків об'єктів природно-заповідного фонду – вони повністю або частково опинилися на окупованій території" – повідомили вони.

Але діалог розпочався, саме тому борці за справедливість сподіваються на те, що компроміс буде знайдено.

Запис прямої трансляції круглого столу "Стоп Корупції" у місті Святогірськ дивіться тут:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини