Без оцінок і погоджень: наприкінці 2020 року ДАБІ легалізувала 24 незаконні забудови

Не проводячи оцінку впливу на довкілля, не погоджуючи будівництво в історичному ареалі та порушуючи відсоток забудови земельної ділянки – саме так у столиці за потурання напівліквідованої ДАБІ зводять величезні нові ЖК. До чого може призвести такий будівельний хаос? І хто його створює? Дивіться у розслідуванні Асі Клітної.

Зокрема, у столиці ДАБІ «заднім числом» надала дозвіл на будівництво ЖК «Академ-квартал». І зробила це, попри перевищення гранично допустимої висотності, нецільове використання землі й відсутність висновку про вплив на довкілля.

dabi_61
Будинки звели з низкою порушень Фото: СтопКор

Грішить нецільовим використанням землі і комплекс «Лайф Сторі» в Голосіївському районі Києва. Земля під цими будинками призначена для індивідуального житлового і дачного будівництва, однак зводять тут зовсім не дачі.

І таких прикладів можна навести десятки. Лише за останні декілька місяців 2020 року ДАБІ легалізувала 24 незаконні будівництва.

dabi_62
Лише у Києві таких об'єктів десятки Фото: СтопКор

Найпоширеніші вади: невідповідність містобудівній документації, перевищення відсотка забудови та щільності населення, незабезпечення необхідної кількості паркомісць, нецільове використання землі та ще багато чого.

Зауважимо, що навіть найбанальніша невідповідність із паркомісцями може призвести до справжнього соціального колапсу. Бо саме вам ніде буде ставити машину. Саме у вашій новій оселі не буде під'їзду для пожежників або швидкої. І це саме ви, не доведи Господи, можете опинитися на кондиціонері, заблоковані пожежею.

І все це – через те, що хтось у недоліквідованій ДАБІ сумлінно відробляє свою зарплатню в конверті, примружує очі та підписує відверто сумнівні дозволи і сертифікати готовності об’єктів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини