Без контролю: активісти вимагають сформувати Громраду при ОДА Харківщини

Харківські стопкорівці обурені: другий рік без громадського контролю працює обласна державна адміністрація Харківщини. Вони звернулись до новопризначеного губернатора області з вимогою терміново посприяти формуванню громадської ради при ОДА. Про це повідомив голова Харківського відокремленого підрозділу Сергій Усов.

Скріншот: СтопКор

«Більше року Харківська область живе без Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації! Склад кандидатів (у кількості 29 осіб) до Громадської ради давно сформований! Зараз необхідно провести установчі збори!!!», - зазначили антикорупціонери.

Активісти піднімають питання: хто ставить перепони формуванню органу громадського контролю? Вони вимагають термінової реакції новопризначеного губернатора Айни Тимчук та голови ініціативної групи з формування Громадської ради Светлани Резван.

«Громадськість обурена тим, що відбувається з Громадською радою при Харківській Обласній Державній адміністрації. Більше року не можуть сформувати цю громадську раду. Колишній губернатор Олексій Кучер не сформував, Зараз ми просимо нового губернатора здійснити усі необхідні кроки для проведення установчих зборів і формування Громради при ХОДА, Для цього немає ніяких перешкод. Ми звертаємось до нового губернатора  з проханням відреагувати на ті звернення, які до Вас надходять та створити громадську раду», - йдеться у зверненні керівника харьківського обласного відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Сергія Усова до губернатора Харківщини.

Відповідне відеозвернення оприлюднене в соціальних мережах.

«ХВП ГО «Стоп корупцї» пропонує новому губернатору Айні Тимчук, терміново розібратись з цим питанням, сприяти проведенню установчого зібрання з дотриманням карантинних норм безпеки, вже вдруге сформованого персонального складу кандидатів до Громадської ради!!!», - резюмують харківські антикорупціонери

Зазначимо, представники ГО «Стоп корупції» на Харківщині відгукнулися на звернення громадян та разом із журналістами і депутатами провели рейд громадським транспортом. У результаті зафіксували порушення прав громадян.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини