Без даху над головою: чеський інвестор забирає житло у 10 київських родин

21.11.2019 16:44

Перевірити всі документи, завірити їх у нотаріуса та залучити юристів. Саме таким чином 10 київських родин придбали квартири в багатоповерхівці по вулиці Ямській 35/34 у 2014 році. Продажом займалася одна чеська компанія. Втім, це не врятувало людей від біди. Вже в 2017 році представники фірми повернулися та заявили про незаконність заключеної угоди.

 

Будинок по вулиці Ямській 35/34 Фото: СтопКор

 

"Купуючи квартиру, перевірили абсолютно всі документи, робили це в нотаріусів, залучали юристів. З документами все було гаразд. Кошти сплачувалися вчасно на офіційний рахунок компанії. Через 3 роки ми дізнаємось, що чеська компанія забирає квартири, стверджуючи, що людина, яка підписувала документи й продавала нерухомість, не мала юридичного права це робити", – поділилася одна з мешканок будинку.

Юристи дослідили всі документи у справі киян, яких іноземний інвестор вирішив залишити без даху над головою, та виявили ряд порушень прав українських громадян. У зв’язку з цим був надісланий ряд інформаційних запитів до відомств, щоб отримати більше інформації та допомогти людям.

Зазначимо, що ГО "Стоп корупції" продовжує слідкувати за ситуацією та зробить усе можливе, щоб захистити права громадян.  Що буде далі – читайте в наступних новинах "СтопКору".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини