«Бери, б***ь, взятки»: скандал навколо «Укравтодору»

26.05.2020 12:06

Щодо голови «Укравтодору» Кубракова розгорівся скандал. Посадовець оприлюднив записи розмов керівника ГО «Українська дорожня асоціація» Гриненка, який організував проти нього інформаційні атаки у ЗМІ.

За даними журналіста Іванова, «Українська дорожня асоціація» Гриненка «об’єднала штатних розпильщиків автодорожніх бюджетів і зараз переживає скрутні часи у зв’язку з «Великим будівництвом».

Так діяльність Гриненка Іванов описав у своєму пості у фейсбуці.

«Гриненко (до речі, колишній помічник депутата Артура Герасимова) розповідає, як він за допомогою інформаційних атак планує прибрати з посади Кубракова.

Цитати претендують на нетлінність. «Будем сбивать, пока не будет того, который будет с нами работать». Або «Бери, б***ь, взятки. Взятки брали все главы «Укравтодора», но не выкидывали с рынка наши компании. Вот что он сделал». Це довбана жерсть, як на мене, на яку має бути негайна реакція правоохоронних органів», — пише журналіст на своїй сторінці у фейсбуці.

Фото: скрін з фб Кубракова
Фото: скрін з фб Кубракова

Зазначимо, що голова «Укравтодору» Кубраков планує відновити українські дороги. Відбудувати їх можна, за його оцінками, за 3 роки. Про це він розповів в інтерв’ю «СтопКору».

Очільник контролює фінансування, прозорість тендерів на ремонт і будівництво доріг, рівень професійності компаній, які проводять роботи.

Імовірно тому Кубраков не догодив махінаторам, які роками наживалися на українських дорогах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини