Беруть людей у заручники, потім йдуть у підпілля: під ДФС Дніпропетровщини протест через беззаконня податківців

05.07.2019 18:06

Беруть людей у заручники, потім йдуть у підпілля: під ДФС Дніпропетровщини протест через беззаконня податківців. 

Не бачать і не чують, коли підлеглі беруть підприємців у заручники, а потім відмовчуються. Під ГУ ДФС Дніпропетровської області триває акція протесту через утримання фіскалами у заручниках місцевого підприємця Кирила Суворова. Керівництво ДФС спочатку прийняло від мітингувальників колективне звернення з вимогою провести службову перевірку, пообіцяло миттєво відреагувати, дати брифінг і прокоментувати ситуацію, а згодом забарикадувалось у будівлі. Учасники акції оточили будівлю і слідкують за всіма виходами. Про це повідомлять активісти ГО «Стоп корупції», які теж беруть участь в акції.

«27 травня 2019 року працівники ГУ ДФС у Дніпропетровській області відкрили кримінальне провадження №№ за незрозумілих підстав щодо ТОВ «Софт ОІЛ» (компанія-продавець мастильних матеріалів) та її керівника Кирила Суворова та арештували продукцію, що надійшла до митного пункту оформлення у Миколаєві.

Пізніше працівники митної поліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під час зустрічі з директором фірми фактично здійснюють викрадення особи та перевозять підприємця на проведення допиту, а пізніше на постійне утримання на базі відпочинку Дніпропетровщини.

Фактично громадянина України Кирила Суворова було викрадено та незаконно утримано (обмежено волю) на строк у майже місяць», – зазначають учасники акції.

Ув'язнення тривало протягом 21 одного дня, поки підприємцю не вдалось втекти з полону.

У ГУ ДФС Дніпропетровської області спочатку вдавали перед родичами Суворова, що не знають про місце його перебування, згодом перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області – Сергій Пеньков, який фактично підтвердив факт позбавлення волі громадянина Суворова працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, назвав це «програмою захисту свідків».

Акція почалася вранці. Одночасно на підтримку мітингувальників у Дніпрі акції розпочались під будівлею ГПУ та ДБР у Києві. Державне бюро розслідувань відкрило кримінальні провадження щодо незаконних дій службових осіб ДФС Дніпропетровської області.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X