Батько викраденого у Кропивницькому першокласника заявив про підготовку чергового злочину (відео)

14.10.2020 16:25

Ситуація, яка у січні цього року обурила всю Україну, може отримати неочікуване продовження. Матір, яка викрала дитину просто зі школи у Кропивницькому, 12 годин тримала хлопчика в машині з озброєними людьми без можливості навіть вийти в туалет та якій заборонили підходити до сина на цілих 5 місяців, може через корумпованих правоохоронців повторити злочин та забрати сина у батька.

Такі підозри висловив 13 жовтня під час пресконференції на тему: «Хто замінував суд? Нові подробиці справи про викрадення дитини» батько хлопчика Андрій Твердохліб, шокований бездіяльністю слідчих та безпардонною схемою, яку намагається реалізувати горе-мати ймовірно, шляхом підкупу безпринципних правоохоронців.

Зокрема, 9 жовтня в розпал чергового судового засідання у справі неочікувано повідомили про нібито замінування будівлі суду, а засідання знову перенесли. Батька хлопчика намагаються звинуватити у цьому псевдозамінуванні. За його інформацією, правоохоронці готуються до проведення обшуків, під час яких, «під шумок», малолітнього Єгора Твердохліба можуть повторно викрасти.

Примітно, що в батька якраз-таки мотивів для відтягування судових справ взагалі немає. Він навпаки хоче, щоб дитину, яка і так отримала сильну психологічну травму, перестали мучити та тягати по судах.

«Я не маю жодного відношення до цього «замінування», я був у суді, коли про це повідомили. Тим більше, обмежувальний термін (на наближення матері до сина), який діяв 5 місяців, вже закінчився. І я не звинувачений тут, навпаки, вона звинувачується в тому, що вона кривдниця дитини. І в мене немає основного – мотиву для того, щоб затримувати суд. Я розумію, що правоохоронним органам це не дуже цікаво – відсутність у мене мотиву затримувати суд.

Andriy Tverdohlib
Андрій Твердохліб - батько хлопчика Фото: скріншот

Мені стало відомо, що заплановано обшуки в 3 місцях – у моїх батьків та в мене. В зв’язку з тим, що нібито я замінував суд. Я перебував на засіданні, я не знаю, що вони там можуть знайти. Ця схема – вона дуже проста. Відповідно, викликали дитину на суд в п’ятницю. 16-го числа вони хочуть, щоб я привіз дитину. Відповідно, прийти з обшуком і під цей «шумок» забрати дитину та передати матері. Використовуючи цю ганебну справу, звинувачуючи мене – людину, в якої навіть немає мотиву для замінування. Корумповане МВС в Кіровоградській області вбиває двох зайців. Зокрема, вони не хочуть дуже сильно вже 10 місяців розслідувати справу з приводу викрадення дитини зі школи. Вони намагаються тільки закрити її, адже жодних слідчих дій не ведеться», – наголосив він.

За словами пана Андрія, така схема вже спрацювала один раз і особи, які в ній можуть бути задіяні повторно – учасники того самого злочинного угрупування.

«Така схема – це схема, яка вже один раз спрацювала. Є юристка із трьома прізвищами, щоб всі знали. Катерина Юрко, Катерина П‘ятецька та Катерина Гнатюк – це все одна й та ж особа. Це їхній стиль роботи. Спочатку вони нападають на школу, скоюють злочин, забирають дитину – а потім розбирайтесь самі, як це відбулось. Я 35 днів не бачив дитину. Це один і той же почерк цих людей. Я коли тільки побачив – вони викликали дитину, хочуть, щоб я її привіз, а перед цим зробити обшуки. Мені стало відомо, що навіть ухвали вже готові, тільки залишилось підпис зробити. Всі кажуть, що це так швидко не було можливо зробити. Так, це неможливо зробити швидко, якщо правоохоронні органи не знають, що через тиждень або місяць буде замінування. А коли вони знають – то всі вони підготували ухвали і так далі. Така схема у правоохоронних органах – забрати в мене дитину та зробити на мене тиск, щоб закрити справу про викрадення дитини зі школи», – наголосив він.

vikradennya kropivnitskiy
У Кропивницькому представники охоронної фірми за наказом матері намагались викрасти хлопчика Фото: скріншот

За словами батька, обрали саме цю схему у тому числі, аби обійти державну охорону.

«Моє життя повністю змінилося, тому що я живу з державною охороною 24 години на добу, 7 днів на тиждень, у зв'язку з тим, щоб не було нападу. У зв'язку з тим, що є державна охорона, була придумана така схема поліцією з замінуванням і з тим, щоб зробити обшуки. Тому що саме це дає їм можливість зайти в приміщення і спробувати відібрати дитину, і плюс до того зробити для мене якусь кримінальну відповідальність, хоча мотиву жодного немає. Я думаю, це дуже знайомо, коли звинувачують у тому, де немає жодного мотиву. У мене одна мета тільки – врятувати дитину», – додав він.

Раніше ЗМІ повідомляли приголомшливі подробиці про викрадення дитини у Кропивницькому. В середині січня цього року у Кропивницькому хлопчика без його згоди просто винесли з класу посеред уроку. Мати, яка з батьком дитини розлучена, заплатила гроші охоронцям із фірми «Самсон» за такі особливі послуги – п'ять тисяч гривень. Коли поліція перехопила викрадачів, мати зачинилася в автомобілі охоронної фірми та протримала там семирічного сина 10-12 годин поспіль. Дитина перебувала в оточенні озброєних чоловіків. Визволити малого тоді не вдалося навіть працівникам служби захисту дітей. Єгора не випускали навіть в туалет. Дитина пережила стрес. Зараз він проживає з батьком і перебуває на домашньому навчанні, бо боїться нового викрадення.

Суд заборонив матері переслідувати дитину. Суди з приводу кіднепінгу тривають.

Раніше під час пресконференції хлопчик звернувся до суду через засоби масової інформації і заявив, що хоче жити з батьком.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини