Баталії за майно і гроші «Каховка Протеїн Агро» тривають – на чиєму боці правосуддя?

15.01.2019 13:03

Ще рік тому на підприємстві «Каховка Протеїн Агро» сталося рейдерське захоплення: на територію підприємства зайшли невідомі озброєні особи з метою захоплення цілісного майнового комплексу підприємства та для того, щоб отримати його майно й грошові кошти.

Влітку компанія «Каховка Протеїн Агро» частково здобула перемогу й Херсонський суд зобов'язав інші сторони не чинити перешкод у роботі. Тоді виконавча служба зайшла на підприємство у супроводі команди «СтопКору», правозахисників, журналістів та активістів ще чотирьох громадських організацій. І тільки ця підтримка змусила незаконних загарбників залишити територію.

Однак наразі саме це рішення намагаються оскаржити в апеляційному суді представники «Каховка Пром Агро».

«Ми приїхали сюди заради того, щоб підтримати колектив підприємства, а також для громадського контролю та недопущення порушення процесуального, матеріального права суддями господарського суду», - зазначає активіст ГО «Стоп Корупції» Антон Клітний.

Аби переконатися у справедливості майбутнього рішення, журналісти поставили запитання представникам Одеського суду, чи не стикалися їхні працівники з протиправними діями щодо них, чи не було залякувань. Також цікавило питання, чи були помічені раніше за працівниками порушення.

«Вони взагалі мають звертатися, якщо вважають, що на них здійснюється тиск, до Вищої ради правосуддя і коли вони таке своє суб'єктивне ставлення відчують, то це їх право, вони можуть звернутися. На теперішній час жоден з них нікуди не звертався», - повідомила заступник голови Одеського апеляційного господарського суду Галина Разюк.

Щоправда, самі судді, які мали розглядати цю справу, викликали чимало запитань. Оскільки при невеликих офіційних статках живуть по-панськи. Детальніше про це – у власному розслідуванні Артема Поліковського:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини