Банкнота в 1 мільйон гривень: активісти під Нацбанком зазирнули в майбутнє (фото)

05.12.2019 16:04

Учасники акції "Зупинимо корупцію в НБУ" продемонстрували на сцені купюру в 1 мільйон гривень. На ній зображені Порошенко, Гонтарева, Смолій та Рожкова. Вона символізує девальвацію, повне знецінення національної валюти – адже саме до цього веде нищівна політика Нацбанку.

 

Фото: "СтопКор"

 

"Тільки під керівництвом Смолія кожний українець стане "мільйонером" – тоді, коли хліб коштуватиме пару мільйонів. Саме тому на купюрі мають бути обличчя цих "реформаторів", – наголосили активісти.

 

Фото: "СтопКор"

 

Зауважимо, що акція "Зупинимо корупцію в НБУ" триває вже четвертий тиждень. Одна з причин протестів – спекуляція держустанови національною валютою. Богдан Цімейко – керівник ГО "Захист українського народу" та виконувач обов'язків голови ГО "Асоціація захисту прав вкладників" стверджує, що посадовці порушують статтю 91 Конституції України, де зазначається, що основне завдання Нацбанку – забезпечення цінової стабільності. Тому прості громадяни змушені виживати.

"Я закликаю всю країну, весь православний люд стати на банківський бунт, щоденний, щосекундний – за укріплення нашої національної валюти. Ми не можемо вижити на мінімальну пенсію та зарплату. Студенти та пенсіонери не можуть вижити. І що нам – одне одного вбивати? Вони спеціально нас спонукають діяти у неконституційний спосіб. А самі, скотиняки, грабують нас, не дотримуються законів. У статті 91 Конституції чітко прописано, що основне завдання НБ – забезпечення цінової стабільності. Та банда Смолія не дотримується цього. Де наш президент, де наша Генпрокуратура?" – зазначає активіст.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини