Банківська афера та завод для тещі: як Вадим Дрига насолоджується життям у Кропивницькому

Як заборгувати банку майже 10 мільйонів «зелених», не повертати роками і почуватись при цьому у безпеці? Майстер-клас з цього питання може дати депутат з Кропивницького – Вадим Дрига, який продовжує «працювати» у міськраді. Ці та інші цікаві подробиці із життя підприємливого можновладця – у розслідуванні Артема Поліковського.

До редакції «СтопКору» звернулися колишні працівники Кропивницького ремонтно-механічного заводу. За їхніми словами, Дризі, що на той час був директором, вдалося незаконно привласнити цілий завод, який він умисно довів до банкрутства та продав на аукціоні за копійки.

А купила його Валентина Іванова, 70-ти річна вчителька та теща Вадима Дриги. Вона ж згодом перепродала приміщення заводу іншим компаніям, але вже за більшу, ринкову, вартість.

Та це не єдині статки родички Дриги. Згідно з реєстром нерухомості, працівниця освіти має: три квартири в Кропивницькому, орієнтовною вартістю у 100 000 доларів; 5 об'єктів комерційної нерухомості, яка здається в оренду та коштує щонайменше 5 мільйонів гривень; маєток та земельну ділянку в Коблевому Миколаївської області, за адресою якої зареєстровано готель «SKY» та базу відпочинку «Чайка» у селі РибакІвка Миколаївської області.

На тещу депутата записані численні об'єкти нерухомості

Залишається чи не єдине питання: чому Дризі все сходить з рук? Адже депутат ще жодного разу не з’являвся на судових слуханнях, а розслідування правоохоронців немов стоїть на місці.

Але місцевих ці факти не дивують. Оскільки Вадима Дригу пов’язують з впливовим бізнесменом, колишнім нардепом, а донині секретарем міськради – паном Табаловим.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини