Банк Німеччини виділить Україні пільгові кредити на будівництво житла для переселенців

07.02.2017 12:11

Банк KFW, який займатиметься реалізацією проекту надання гранту на вирішення питання забезпечення житлом переселенців, виділить більшу суму Україні. Про це повідомив заступник голови Міністерства окупованих територій Георгій Тука. 

Неодноразово Тука чув, як він запевнив, від європейських партнерів України про високий рівень довіри та високу оцінку роботи Міністерства окупованих територій.

"Вчора розпочався візит делегації німецького урядового банку KFW, яка займається реалізацією проекту надання гранту на вирішення питання забезпечення житлом переселенців. Робота почалась з презентації німецькою стороною двох напрямків: надання пільгових кредитів та будівництво соціального житла. Нашому подиву не було межі, коли ми побачили цифри коштів, запланованих для залучення - 25,5 млн €, замість запланованих 20 млн €!" - повідомив Тука.

Тука запевнив, що збільшення суми гранту є свідченням позитивного ставлення.

"… адже ми не просили й не очікували збільшення суми гранту в односторонньому порядку", - резюмував Тука.

Нагадаємо, напередодні Тука запевняв, що зараз нема потреби вводити військовий стан в Україні, разом з тим необхідно значно посилити охорону державних стратегічних підприємств.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X