Бандитам із Грузії та України вкотре вдалося уникнути вироку за озброєне пограбування  та катування

04.01.2021 17:44

4 січня правозахисники ВГО “Стоп корупції” провели акцію за справедливе судочинство під стінами Київського апеляційного суду. Вони вимагали реального покарання для  раніше судимих громадян Грузії та наших співвітчизників, які грабували киян за допомогою катувань. Кінцевий вирок не можуть винести вже більше як пів року.

gruzin bandit
Фото: СтопКор
gruzin bandit
Фото: СтопКор

30 червня 2020 року поліція Києва зловила групу злочинців, в яку входили раніше судимі за вбивство та зберігання зброї громадяни Грузії та України. Четверо бандитів грабували приватні будинки та квартири киян, а також за допомогою катувань вимагали від власників повідомити місцезнаходження грошей та цінностей. Відкрито кримінальне провадження №12020100010002422, в рамках якого четвірці бандитів пред’явлено обвинувачення за ст.187 (розбій), ст.257 (бандитизм) ККУ та призначено міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

gruzin bandit
Фото: Нацполіція

Злочинці за допомогою своїх адвокатів регулярно подають клопотання про зміну запобіжного заходу на заставу, вимагають через суд повернути речові докази, а також оскаржують ухвали про арешт у апеляційній інстанції. Відомо, що двох бандитів вже відпустили під заставу 400 000 грн за кожного, інші ж чекають на вирок”, - розповідають активісти.

4 січня мав відбутися черговий розгляд справи у Київському апеляційному суді, та потрапити на засідання у справі затриманих бандитів активістам не вдалося, адже його вкотре перенесли. Відповідальна за комунікацію зі ЗМІ Тетяна Геведзе телефоном повідомила: засідання скасували, тому що до суду не надійшли матеріали справи.

Ми як представники громадськості закликаємо не допустити звільнення з-під варти особливо небезпечних злочинців. Бандити можуть утекти від правосуддя на батьківщину і навіть вчинити повторні злочини, в тому числі проти потерпілих і свідків”, - повідомляють правозахисники ВГО “Стоп корупції”.

gruzin bandit
Активісти роздали інформаційні листівки Фото: СтопКор

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини